NRGkick portable EV charger now available up to 22kW!

NRGkick portable EV charger now available up to 22kW!

NRGkick device for 32A, 3phases, 22kW, RCD Typ B characteristic (DC & AC), 5 or 7.5 m cable, Mennekes Typ2 connector and 32A CEE connector.

E-Car charging device, up to 32A charging current on all 3 phases –> up to 22kW charging power, 1-phase or 3-phase operation possible.
Flexible adjustment of the charging current with a button on the NRGkick device.
Integrated residual current device (AC and DC detection, Type B characteristics) for your safety.
Total cable length: 5m.
Typ 2 connector from Mennekes.
32A CEE Connector.

Tags: NRGkick

3 Comments

  • Avatar
   Margus Saar
   Apr 25, 2017

   Is the type 2 male or female? What the price?

  • Avatar
   Francisco Manuel Neves Guerreiro
   Aug 6, 2017

   I want to buy a charger for my smart elette drive, do you have a subscription? thank you

  • Avatar
   Anita Gerard
   Oct 30, 2017

   paskola! paskola !! paskola !!! Ar ieškote patikimos ir akredituotos privačios paskolos bendrovės, kuri teikia paskolas visą gyvenimą. Mes siūlome visų rūšių paskolas labai greitai ir lengvai, asmeninės paskolos, automobilių paskolos, hipotekos paskolos, studentų paskolos, verslo paskolos, investicinės paskolos, skolų konsolidavimas ir daug daugiau. Ar jus bankai ir kitos finansinės institucijos atmetė? Ar jums reikia konsolidavimo paskolos ar hipotekos? Nepamirškite, kad esame čia, kad visas savo finansines problemas padarytų praeityje. Mes skolinome lėšas asmenims ir įmonėms, kuriems reikalinga finansinė parama 2%. Nr socialinio draudimo numerio reikalaujama ir kredito patikrinimas nereikalingas, 100% garantuotas. Noriu pasinaudoti šia priemone ir informuoti jus, kad mes teikiame patikimą ir palaikomą pagalbą, ir mes mielai jums pasiūlysime paskolą. Tada atsiųskite mums el. Laišką: (anitagerardloanfirm@gmail.com), kreipkitės į paskolą

Leave a Reply

* Name:
* E-mail: (Not Published)
   Website: (Site url withhttp://)
* Comment:
Type Code